बनेपामा तपाईंहरु लाई केही समस्या परेको छ सम्झनुहोस विकास लाई  


बनेपा- रातको समयमा अस्पतालसम्म बिरामी लान गाडी चाहिएको छ । तपाइको टोल छिमेकमा कोरोनाको कारणले खाना खान नपाउने कुनै समस्या परेका मानिसहरु हुनुहुन्छ भने बनेपाका युवा नेता नवराज मानन्धर र विकास मानन्धरसँग सम्पर्क गर्नसक्नुहुनेछ ।
कोरोनाको कहरमा दिउँसोको समयमा यातायातको साधन पाइएला तर रातको समयमा तपाइहरु कोभिड तथा अरुको बिरामी पर्नुभयो भने निशुल्क अस्पताल लान र ल्याउनको लागि आफूहरुले सेवाको सुरुवात गरेको नवराज मानन्धरले बताउनुभयो ।
बनेपा नगरपालिका वडा नं १ देखि १४ सम्म घरबेटी तथा डेरामा बस्नेहरु खान समस्या परेर र अरु समस्यामा पर्नुभएको छ भने बनेपाका युवा नेता नवराज मानन्धर र बिकास मानन्धरले आज रातिबाट गाडी,मोटरसाइकल जे बाट सम्भावना हुन्छ तेसबाट सेवा सुरुवात गर्नुभएको छ ।
यस्तो अवस्थामा सकेको सहयोग गरौ भनेर यो कार्यको सुरुवात गरेको मानन्धरले बताउनुभयो । उहाँले साँझको ६ बजेदेखि बिहान ७ बजेसम्मका लागि निशुल्क यातायात सेवासँगै भोकले कोही पनि मर्नु नपरोस् भनेर अभियान सुरु गर्नुभएको हो ।
सम्पर्क नम्बर
नवराज मानन्धर,9851025169
अनिश मानन्धर,9849576233
सुनिल मानन्धर,9851119809
विकास मानन्धर,9849728614

प्रतिक्रिया दिनुहोस्