भगवती मा.वि.मा इरा अक्षयकोष


 पाँचखाल– साहित्यकार बैकुण्ठ राज आचार्यले आफ्नो श्रीमतीको नाममा (इरा आचार्य) अक्षयकोष स्थापना गर्नु भएको छ । इरा आचार्य स्मृति अक्षयकोष द्वारा श्री भगवती मा.वि. पाँचखाल–११, खरेलथोकलाई रु पाँच लाखको अक्षयकोषका लागी आज चेक हस्तान्तरण गरिएको हो ।


पाँचखाल नगरपालिकाकी उप–प्रमुख लक्ष्मी दनुवारको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भयो । साथै शिक्षा शाखा अधिकृत उदय प्रसाद कोइराला, विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष गोमा लामाको पनि कार्यक्रममा उपस्थिति रहेको थियो ।

साहित्यकार बैकुण्ठ राज आचार्यले आफ्नो श्रीमतीको नाममा अक्षयकोष स्थापन गर्नु भएको हो ।इरा आचार्य स्मृति अक्षयकोषको चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा मणिराज चौलागाईं र नवीन कुमार मिश्रले पाँचखाल नगरपालिकाको उप–प्रमुख लक्ष्मी दनुवार, शिक्षा शाखा अधिकृत उदय प्रसाद कोइराला र विद्यालय ब्यवस्थापन समितिको अध्यक्ष गोमा लामालाई राखेर श्री भगवती मा.बि पाँचखालका प्राध्यानध्यपक शिव राज नराललाई चेक हस्तान्तरण गर्नु भएको थियो ।

कार्यक्रममा शिक्षक राम चन्द्र भट्टराई, रमेश खरेल लगाएतकाहरुको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्